اخبار

چگونه می توانیم بهترین مسکن و اقامت برای تحصیل در خارج  پیدا کنیم؟

چگونه می توانیم بهترین مسکن و اقامت برای تحصیل در خارج  پیدا کنیم؟

تحصیل در خارج از کشور می‌تواند فرصت‌های متعددی را برای دانشجویان فراهم کند، از جمله تجربه زندگی در یک محیط جدید و متفاوت، افزایش مهارت‌های زبانی و ارتباطاتی، و دستیابی به فرصت‌های شغلی در مقصد. برای یافتن بهترین مسکن و اقامت برای تحصیل در خارج از کشور، می‌توانید تحقیق و بررسی کنید که چه نوع ویزا برای تحصیل در آن کشور لازم است و چه مدت زمانی برای انجام آن نیاز دارید یا به وب‌سایت‌های معتبر و مراکز مشاوره مراجعه کنید، چرا که برخی از وب‌سایت‌ها و مراکز می‌توانند اطلاعات مفیدی را در مورد فرآیندهای ارائه‌دهنده مشاوره ارائه دهند.

 فرصت‌ها و چالش‌های مواجهه با محیط آکادمیک خارجی

فرصت‌ها و چالش‌های مواجهه با محیط آکادمیک خارجی

وارد شدن به یک محیط آکادمیک خارجی، یک تجربه ی فراگیر و متحول کننده است که ممکن است با چالش‌ ها و فرصت‌ های بسیار زیادی همراه باشد. این تجربه برای دانشجویان این فرصت را در اختیار قرار می دهد تا با یک محیط جدید، زبان، فرهنگ و سیستم تحصیلی جدید آشنا شوند و از تجربه‌ های جذاب و غنی آکادمیک و فرهنگی دیگر کشور ها نیز بهره‌ مند شوند.

برای مهاجرت تحصیلی چقدر پول باید داشته باشیم؟

برای پذیرش تحصیلی چقدر پول باید داشته باشیم؟

برای پذیرش تحصیلی نیاز به ویزا است. گرفتن ویزای تحصیلی اولین گام به سمت موفقیت می‌باشد. چون تحصیل در خارج از کشور دارای مزایای زیادی است. تمام متقاضیان دوست دارند این امتیاز را در سال‌های اول تحصیل خود کسب کنند.

چهار مقصد برتر برای مهاجرت تحصیلی و چگونگی انتخاب بهترین دوره تحصیلی

چهار مقصد برتر برای پذیرش تحصیلی و چگونگی انتخاب بهترین دوره تحصیلی

امروزه در عصر اطلاعات و ارتباطات پیشرفته که جلوه ی همه کشورها به آسانی در دسترس ما قرار می گیرند. موضوع پذیرش تحصیلی نیز به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های تمام افراد در سطح جهان شناخته شده است که به منظور ادامه تحصیل و تضمین آینده خود پذیرش را ترجیح می دهند و با پذیرش از دانشگاه های خارج و زندگی جدیدشان را در همان کشورها آغاز می کنند. دانشجویان علاوه بر تحصیل، تجربه یک زندگی و فرصت های بی شماری را برای کسب مهارت‌های خود ارائه خواهند داد.
نکات کلیدی در انتخاب دانشگاه برای مهاجرت تحصیلی

نکات کلیدی در انتخاب دانشگاه برای پذیرش تحصیلی

امروزه انتخاب دانشگاه برای تحصیل چالش بسیار مهمی برای افرادی است که قصد پذیرش تحصیلی در دانشگاه های خارج از کشور را دارند که نیازمند تحقیق و بررسی عوامل مختلفی است. این مسئله در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است از آنجایی که در انتخاب دانشگاه برای تحصیل شاخص ها و فاکتورهای متعددی تأثیرگذار هستند، بهتر است در ابتدا اطلاعاتی جامعه در این باره کسب کنید. درواقع دانشجویان باید برای انتخاب دانشگاه خود نقاط کلیدی را مد نظر داشته باشند. پس در این مقاله با ما همراه باشید تا با نکات کلیدی در انتخاب دانشگاه برای پذیرش تحصیلی بیشتر آشنا شوید.

شرایط بیمه تامین اجتماعی ایرانیان خارج از کشور

شرایط بیمه تامین اجتماعی ایرانیان خارج از کشور

گاهی اوقات اتباع ایرانی، قبل از پذیرش تحصیلی به خارج از کشور، سوابق پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی دارند و تمایل دارند که پرداخت این سوابق، جهت فراهم کردن پشتوانه احتمالی ایام کهن‌سالی آنها ادامه یابد. همچنین، بعضی ایرانیان ساکن خارج بخاطر احتمال بازگشت خود به کشور، می‌خواهند ثبت نام بیمه تامین اجتماعی انجام بدهند و تضمینی برای حقوق ایام بازنشستگی خود داشته باشند. 

راهنمای انتخاب رشته تحصیلی در خارج: نکات تصمیم گیری مهم

راهنمای انتخاب رشته تحصیلی در خارج: نکات تصمیم گیری مهم

بسیاری از افرادی که قصد پذیرش تحصیلی به کشور دیگر را دارند، میخواهند بهترین رشته تحصیلی در آن منطقه را انتخاب کنند. ولی بهترین رشته های تحصیلی در خارج برای هر فردی متفاوت است. زیرا شرایط متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در آن کشور را دارند، تعیین کننده رشته و دانشگاه می باشد. علاوه بر این، پارامترهای دیگری مانند سن، مقطع تحصیلی، سطح زبان، میزان توان مالی فرد و… همگی در این زمینه تاثیر دارند. چنانچه شما نیز قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارید و به دنبال دریافت راهنمایی های لازم هستید، در ادامه همراه ما باشید.
بهترین رشته‌ها برای اپلای و تحصیل و مهاجرت در خارج از کشور کدامند؟

بهترین رشته‌ها برای اپلای و تحصیل و پذیرش در خارج از کشور کدامند؟

در صورتیکه قصد پذیرش تحصیلی را دارید، بهتر است که در ابتدا در مورد موقعیت پذیرش رشته مد نظر خود تحقیق کنید. هر یک از متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، باید رشته‌ای آینده‌دار و پرتقاضا را انتخاب نمایند. یا اگر به رشته خاصی علاقه دارند، بایستی در مورد آینده شغلی و تحصیلی آن رشته در کشورهای مبدا و مقصد تحقیق نمایند.

راحت‌ترین و کم هزینه‌ترین کشورها برای تحصیل کدام‌اند؟

راحت‌ترین و کم هزینه‌ترین کشورها برای تحصیل کدام‌اند؟


امروزه بسیاری از ایرانیان، قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند. شاید شما نیز جزء علاقمندان به تحصیل در کشورهای دیگر باشید ولی هزینه‌های تحصیل، سبب مختل کردن تصمیم شما شود. با توجه به نوسانات ارز، باید گزینه‌های اقتصادیتر را در این زمینه انتخاب کرد.
چک لیست وسایل فرودگاه در ایران

چک لیست وسایل فرودگاه در ایران

فرودگاه ج. ا. ايران: 

برای گرفتن ویزا بعد از پر کردن فرم درخواست برای سفارت مدارک مورد نیاز را آماده کنید دقت داشته باشید از هر مدرک حداقل دو کپی همراه خودتون باشه

ارائه تسهیلات دانشجویی به دانشجویان ایرانی خارج از کشور

ارائه تسهیلات دانشجویی به دانشجویان ایرانی خارج از کشور

دانشجویان ایرانی که در رشته و دانشگاه مجاز از وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموز پزشکی مشغول به تحصیل در خارج از کشور می باشند می توانند بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران از تسهیلات ارزی و غیر ارزی تعیین شده استفاده نمایند.

بررسی چالش ها و فرصت های تحصیل در خارج از کشور

بررسی چالش ها و فرصت های تحصیل در خارج از کشور

موسسه اعزام و جذب دانشجو تخته سیاه فاخر
دارای مجوز رسمی از وزرات علوم، تحقیقات و فناوری

تحصیل در خارج از کشور، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با فرهنگ های مختلف، ارتقا سطح علمی و آشنایی با زبان کشور مقصد می باشد. پیش از هر اقدامی برای پذیرش تحصیلی ابتدا می بایست بایستی چالش هایی را که در این مسیر با آن روبرو می شوید از تمامی جهات مورد بررسی قرار دهید. در این مقاله به بررسی برخی از چالش ها و فرصت های تحصیل در خارج از کشور برای متقاضیان می پردازیم. 

بررسی شرایط آب و هوایی کشور چین

بررسی شرایط آب و هوایی کشور چین

با توجه به اقبال روزافزون و علاقه متقاضیان برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف در کشور چین، بر آن شدیم اطلاعات و شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشور چین را به تفصیل بیان نماییم.

آزاد سازی مدارک جهت ادامه تحصیل

آزاد سازی مدارک جهت ادامه تحصیل

یکی از دغدغه های متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور نحوه آزاد سازی مدارک تحصیلی آنها برای ادامه در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.

یک سوم اقتصاد جهان در دست چین و هند

یک سوم اقتصاد جهان در دست چین و هند

مرکز تحقیقات اقتصادی ژاپن گزارش داد تا سال ۲۰۶۰ چین و هند ۳۵ درصد از کل اقتصاد جهانی را در دست خواهند گرفت.
مرکز تحقیقات اقتصادی ژاپن پیش‌بینی کرد تا سال ۲۰۶۰ سهم هند و چین از کل تولید ناخالص داخلی جهان به ۳۵ درصد افزایش خواهد یافت و به معادل مجموع تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا و امریکا خواهد رسید.

گواهی تمکن مالی، به ارز آزاد یا دولتی

گواهی تمکن مالی، به ارز آزاد یا دولتی

گواهی تمکن مالی، به ارز آزاد یا دولتی

دانشجویان بین‌المللی، برای دریافت #ویزای_تحصیلی برخی کشورها مانند چین، در کنار مدارک مختلف، باید #گواهی_تمکن_مالی هم ارایٔه کنند.