درباره ما

درباره ما


تحصیل در کشورهای چین، هندوستان، رومانی و لهستان و آشنایی با فرهنگ غنی این چند کشور هدف بسیاری از متقاضیان عرصه علم و پژوهش در سراسر دنیا می باشد. سالانه صدها دانشجو و متقاضی از کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران به جهت ادامه تحصیل در این دو کشور بار سفر می بندند
در این راستا، موسسه اعزام دانشجو تخته سیاه فاخر دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با افتخار از بدو تاسیس خدمات شایانی را ارائه نموده است. این موسسه در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی را ایفا می نماید تا پلی باشد در جهت دسترسی به آینده ای روشنتر برای ایران اسلامی.
موسسه اعزام دانشجو تخته سیاه فاخر با کادری مجرب در مسیر هرچه بهتر و تخصصی تر ارائه دادن خدمات به دانشجویان و متقاضیان، با بکار گیری بهترین استاندارد های سیستم اداری و پیاده سازی آنها و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و سیستم اتوماسیون در ایران و متقابلا در کشورهای هندوستان و چین، سرمایه گذاری هدفمند و موثری در این زمینه کرده است که علاوه بر بی نقص اجرا شدن مراحل کار، فواید ارزشمندی برای متقاضیان و دانشجویان دارد.
متقاضیان با مراجعه به دپارتمان های تخصصی این موسسه بهترین مشاوره و خدمات را در جهت دسترسی به اهداف تحصیلی شان دریافت خواهند نمود.